Zobacz jakie to proste!

Pobierz program

Zaprojektuj swój
fotokalendarz lub inny
produkt.

Za pomocą programu prześlij
do nas swój ukończony projekt
i oczekuj przesyłki!

ZAMÓWIENIA

Jak złożyć zamówienie na fotoksiążkę, fotokalendarz lub fotokubek?

1. Pobierz i zainstaluj program Fotoprzyjemnosci.
2. Za jego pomocą zaprojektuj fotoksiążkę, fotokalendarz lub fotokubek.
3. Kiedy skończysz kliknij przycisk „Zamów”. Pojawi się okno „Kreator zamówienia”. Uzupełnij wszystkie dane i kliknij „Zakończ”.
4. Dostaniesz maila z potwierdzeniem zamówienia oraz z informacją o należności. Opłać zamówienie. Pamiętaj aby w tytule przelewu umieścić numer zamówienia!
5. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty przystąpimy do realizacji zamówienia.

Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Termin realizacji liczony jest od momentu wpłynięcia na nasze konto należności za zamówienie. Fotoprodukty będą gotowe do wysyłki najpóźniej po upływie:

-Fotoksiążka: 10 dni roboczych
-Fotokalendarz: 5 dni roboczych
-Kubek ze zdjęciem: 3 dni roboczych

Jakie są formy płatności?

Ze względu na indywidualny charakter fotoksiążek, fotokalendarzy i kubków nie wysyłamy przesyłek za pobraniem. Należność za zamówienie należy wpłacić na konto Foto Bistro. Dane potrzebne do dokonania przelewu znajdziesz w zakładce Kontakt.

PROGRAM FOTOPRZYJEMNOSCI

Jak zainstalować program Fotoprzyjemnosci?

1. Kliknij Pobierz program
2. Zapisz program w dowolnej lokalizacji
3. Otwórz Fotoprzyjemnosci.exe i postępuj zgodnie ze wskazówkami instalatora

FOTOPRODUKTY

Czy kolory w fotoksiążce/fotokalendarzu będą identyczne jak na moim monitorze?

Ponieważ Twój monitor nie jest skalibrowany z naszą maszyną drukarską mogą pojawić się pewne różnice w kolorystyce. Zwróć uwagę, że najprawdopodobniej różnice istnieją także pomiędzy kilkoma monitorami których używasz, tzn. Twoje zdjęcia będą wyglądały nieco inaczej np. na monitorze w domu i w biurze.

Czy moja fotoksiążka może mieć mniej niż 28 strony?

Nie, program Fotoprzyjemnosci nie pozwala na projektowanie fotoksiążek z mniejszą ilością stron, możesz za to zwiększać objętość książki dodając 4 strony. Cena 4 dodatkowe strony to 4zł.

Czy moje zdjęcia są wystarczająco dobrej jakości?

Zdjęcia do druku powinny być w rozdzielczości 300 dpi. W przypadku mniejszej rozdzielczości zdjęcia mogą być słabszej jakości.

Czy fotoksiążka otwiera się „na płasko”?

Fotoksiążki klejone oprawione w oprawę twardą nie powinny być otwierane „na płasko”. Ze względu na ten typ oprawy krawędzie kartek schowane są w grzbiecie książki. Jeżeli zależy Ci na wyjątkowo częstym i intensywnym otwieraniu i przeglądaniu fotoksiążki najlepszym wyborem jest dla Ciebie oprawa bindowana (fotoksiążka oprawiona w spiralę).

REKLAMACJE

Czy mogę zwrócić fotoksiążkę, fotokalendarz lub kubek ze zdjęciem?

Ze względu na indywidualne cechy stworzonej przez Ciebie fotoksiążki, fotokalendarza czy fotokubka nie przyjmujemy zwrotów fotoproduktów.